Vaše digitální občanka

na spoustu online míst

Jaké výhody
bankovní identita přináší?

Nemusíte si pamatovat tolik hesel

Se svou bankovní identitou se přihlásíte nejen do online bankovnictví, ale díky BankID i do portálů různých firem (např. klientských zón)

Vyřešíte s ní množství věcí online

Jednoduše se s ní přihlásíte nebo registrujete všude možně a pomůže vám i vyplnit formuláře (v budoucnu i možnost podepsat smlouvu)

Její využívání máte zcela zdarma

Stejně jako do online bankovnictví, přihlášení i potvrzování přes bankovní identitu mají běžní uživatelé bez jakýchkoli poplatků

Banky garantují její bezpečnost

Bankovní identitu a vůbec všechny vaše údaje má jako dosud pouze vaše banka, a jen vy sami určujete, kde, jak a k čemu BankID využijete

Kde bankovní identitu využijete? e-identita pro stát pro firmy Portály úřadů Bodový systém řidiče Portál moje daně Aplikace eRecept Klientské zóny Energetické společnosti Pojišťovnictví Weby a e-shopy Bankovní identita Online bankovnictví Kde bankovní identitu využijete? e-identita Online bankovnictví pro firmy pro stát Portály úřadů Klientské zóny Bodový systém řidiče Energetické společnosti Portál moje daně Pojišťovnictví Aplikace eRecept Weby a e-shopy Bankovní identita

Bezpečnost na prvním místě

S údaji bankovní identity se lidé již léta přihlašují do online bankovnictví a plně tomuto řešení důvěřují. Však banky do zabezpečení investovaly a průběžně investují desítky milionů korun.

A právě tuto bankovní identitu nabízí BankID i pro firmy, aby i ony mohly svým klientům umožnit jednodušší a maximálně zabezpečené přihlašování i komunikaci.

Posuňte svou firmu s BankID

Bankovní identitu pro klienty může zavést i vaše firma – s ní se k vám budou moci jednoduše přihlásit do klientské zóny, urychlí se pro ně registrace i vyplňování a podepisování smluv. A nejen to.

Příjemně s ní ušetříte na nákladech

Nemusíte vyvíjet ani udržovat vlastní řešení

Její implementace není žádná věda

Jednoduše ji napojíte i do svého firemního systému

Zvýšíte spokojenost zákazníků

Již přes 6 milionů Čechů bankovní identitu využívá

Banky nabízející BankID

Již běží:

Česká spořitelna
ČSOB
Komerční banka
Moneta Money Bank

Připravuje se:

Air bank
Equa bank
Fio banka
mBank
Unicredit bank